For Me – сет од 8 чинии (за 4 особи)

8.390 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан

Нема на залиха

SKU: 1041538717 Категории: ,

Description

Сет од 8 порцелански чинии (за 4 особи) – 4 чинии од 27 cm дијаметар и 4 чинии за супа од 25 cm дијаметар. Безбедни се за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан

For Me е безвременска колекција која содржи производи со чист и едноставен дизајн, кој непрестано имплицира елеганција. Едноставниот бел порцелан дава опции за разни комбинации во однос на сервирањето на трпезата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

For Me - сет од 8 чинии (за 4 особи)

8.390 ден

Нема на залиха