For Me – сет за кафе за 4 особи (12 п.)

8.390 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан

Нема на залиха

SKU: 1041539014 Категории: , ,

Description

Сет за кафе кој е наменет за 4 особи и се состои од: 4 шолји за кафе, 4 тацни за шолјите за кафе и 4 чинии. Безбедни се за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан

For Me е безвременска колекција која содржи производи со чист и едноставен дизајн, кој непрестано имплицира елеганција. Едноставниот бел порцелан дава опции за разни комбинации во однос на сервирањето на трпезата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

For Me - сет за кафе за 4 особи (12 п.)

8.390 ден

Нема на залиха