Guernsey Чаршаф

1.990 ден2.190 ден

  • Димензии: 85 cm x 85 cm; 50cm x 140 cm
  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 40 степени
  • Лесно се комбинира
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

  • Димензии: 85 cm x 85 cm; 50cm x 140 cm
  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 40 степени
  • Лесно се комбинира

Дополнителни информации

Големина

50 cm x 140 cm, 85 cm x 85 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Guernsey Чаршаф

Select Options
Исчисти