Iconic – сет чинии

18.990 ден

Out of Stock

Ултра луксузен сет на садови за јадење и сервирање.

Нема на залиха

Description

Iconic колекцијата е врвен сплет на дизајн и квалитет кој се длабоко инкорпорирани во работата на Villeroy & Boch.
Разните парчиња на оваа колекција се спојуваат во едно и добиваат функција на несекојдневен декор, додека раздвоени тие претставуваат ултра луксузен сет на садови за јадење и сервирање.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Iconic - сет чинии

18.990 ден

Нема на залиха