Linnen Чаршаф

12.790 ден

Освежете го вашиот дом со декоративниот Linnen чаршаф, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

1 на залиха

Description

Освежете го вашиот дом со декоративниот Linnen чаршаф, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

Главни карактеристики на чаршавот Linnen :

Димензии: 150 х 250 cm;
Материјал: 100% лен;
Одржување: се пере на 40 степени.

Категорија:

___

Refresh your home with the decorative Linnen tablecloth (150 х 250 cm), which will not only beautify your table but also it will make a new unique look!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Linnen Чаршаф

Linnen Чаршаф

12.790 ден

1 на залиха