Manufacture Cutlery – сет од прибор за јадење (20 п.)

28.690 ден

Материјал на изработка: нерѓосувачки челик

1 на залиха

SKU: 1265239058 Категории: ,

Description

Прибор за јадење кој се состои од 20 парчиња (4 лажици, 4 мали лажички, 4 виљушки, 4 мали виљушки и 4 ножеви), изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик. Безбедни за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: нерѓосувачки челик

Колекцијата Manufacture Cutlery содржи производи со заоблен облик, погодина за секојдневна употреба. Станува збор за едноставен и чист изглед. Направете ја идеалната комбинација и уживајте во модерниот изглед на трпезата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Manufacture Cutlery - сет од прибор за јадење (20 п.)

28.690 ден

1 на залиха