Manufacture Glow – чинија за сервирање

4.190 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 32 cm дијаметар

2 на залиха

Опис

Порцеланска чинија наменета за сервирање на разни деликатеси. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 32 cm дијаметар

Стилска и уникатна, рачно насликаната колекција Manufacture Glow воодушевува со својата завршница во бакарна боја, со мат ефекти. Производите кои припаѓаат на оваа колекција се ултра модерни и привлечни за око, но и перфектни во својата намена. За да додадете топлина на масата и да креирате посебна атмосфера, комбинирајте ги производите од Manufacture колекцијата!

Manufacture Glow - чинија за сервирање

4.190 ден

2 на залиха