Manufacture Glow – чинија

2.290 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 21 cm дијаметар

2 на залиха

SKU: 1042622651 Категории: ,

Description

Порцеланска чинија за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 21 cm дијаметар

Стилска и уникатна, рачно насликаната колекција Manufacture Glow воодушевува со својата завршница во бакарна боја, со мат ефекти. Производите кои припаѓаат на оваа колекција се ултра модерни и привлечни за око, но и перфектни во својата намена. За да додадете топлина на масата и да креирате посебна атмосфера, комбинирајте ги производите од Manufacture колекцијата!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Manufacture Glow – чинија

2.290 ден

2 на залиха