Manufacture Rock Blanc – чинија за леб/путер (16 cm)

1.199 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 16 cm дијаметар

6 на залиха

SKU: 1042402660 Категории: ,

Description

Порцеланска чинија наменета за леб или путер. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 16 cm дијаметар

Природна, оригинална и со посебно чувство – ова е колекцијата Manufacture Rock! Порцеланската изработка е рачно насликана и изработена до совршенство, така што колекцијата има мат површина со бои кои потесетуваат на карпите и природата. За да додадете топлина на масата и да креирате посебна атмосфера, комбинирајте ги производите од Manufacture колекцијата!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Manufacture Rock Blanc – чинија за леб/путер (16 cm)

1.199 ден

6 на залиха