Manufacture Rock – чинија за пица

2.790 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 31.5 cm дијаметар

7 на залиха

SKU: 1042392590 Категории: ,

Description

Порцеланска чинија наменета за пица, но може да биде употребена и за сервирање на разни деликатеси. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 31.5 cm дијаметар

Природна, оригинална и со посебно чувство – ова е колекцијата Manufacture Rock! Порцеланската изработка е рачно насликана и изработена до совршенство, така што колекцијата има мат површина со бои кои потсетуваат на карпите и природата. За да додадете топлина на масата и да креирате посебна атмосфера, комбинирајте ги производите од Manufacture колекцијата!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Manufacture Rock - чинија за пица

2.790 ден

7 на залиха