Manufacture Rock – тацна за шолја за кафе

1.199 ден

6 на залиха

Опис

Колекцијата Manufacture Rock и дава на масата елегантен и уникатен изглед и хармонично ја комплетира трпезата. Создадете многу посебни моменти за вечера со вашите најмили.

 

Дијаметар: 15.5cm

Manufacture Rock - тацна за шолја за кафе

1.199 ден

6 на залиха