Mariefleur – чинија за сервирање

2.681 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 30 cm дијаметар

4 на залиха

Опис

Порцеланска чинија наменета за сервирање на разни деликатеси. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 30 cm дијаметар

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Mariefleur - чинија за сервирање

2.681 ден

4 на залиха