Mariefleur – длабок сад за сервирање (12x8cm)

1.390 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 70 ml
  • Димензии: 12 cm x 8 cm

5 на залиха

Опис

Порцелански длабок сад наменет за сервирање и послужување на разни сосови. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 70 ml
Димензии: 12 cm x 8 cm

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Mariefleur - длабок сад за сервирање (12x8cm)

1.390 ден

5 на залиха