Mariefleur – длабок сад

1.660 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 750 ml

7 на залиха

Description

Порцелански длабок сад за сервирање и послужување на десерти, супи, мусли и слично. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 750 ml

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mariefleur - длабок сад

1.660 ден

7 на залиха