Mariefleur – сад за салата (36x24cm)

5.990 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 1150 ml
  • Димензии: 36 cm x 24 cm

Нема на залиха

Description

Порцелански сад наменет за сервирање и послужување на салата. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 1150 ml
Димензии: 36 cm x 24 cm

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mariefleur – сад за салата (36x24cm)

5.990 ден

Нема на залиха