Mariefleur – шолја за чај

1.660 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 390 ml

1 на залиха

SKU: 1041001240 Категории: ,

Description

Порцеланска шолја за чај, која благодарение на својот капацитет може да има и повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 390 ml

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mariefleur - шолја за чај

1.660 ден

1 на залиха