MetroChic Blanc – чинија за путер

2.090 ден

6 на залиха

SKU: 1046542661 Категории , ,

Опис

Порцеланска чинија за путер. Безбедна за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 16 cm

Колекцијата MetroChic се состои од висококвалитетна палета на производи кои опфаќаат прибор кој може да се комбинира на многу различни начини. Елегантната и особено отпорна премиум порцеланска изработка, ја трансформира секоја маса во модерен стил и безвременска елеганција. Колекцијата е специфична по брилијантниот дезен во црно-златна нијанса. Креирајте атмсофера преку урбаниот дизајн и воодушевете ги вашите гости!

MetroChic Blanc - чинија за путер

2.090 ден

6 на залиха