My Christmas Tree – новогодишен украс

-20% Off

1.197 ден

13 на залиха

SKU: 1486226850 Категорија

Опис

Колекцијата „My Christmas Tree“ шири празнично расположение на секоја новогодишна елка. Погоден за празнична атмосфера, но и да ги израдувате вашите најблиски.

Материјал на изработка: премиум порцелан
Се мие и одржува рачно.

My Christmas Tree - новогодишен украс

1.197 ден

13 на залиха