New Wave Caffe – шолја (flamingo)

Out of Stock

1.400 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 300 ml

Нема на залиха

SKU: 1041559100 Категории ,

Опис

Порцеланска шолја за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 300 ml

Колекцијата New Wave Caffe содржи и производи изработени од порцелан, а од нив најспецифична е линијата на шолји. На белата порцеланска основа се насликани разни форми инспирирани од фауната. Елегантно заоблената форма на чашите, ги прави да бидат единствено визуелно задоволство и магнет за очи.

New Wave Caffe – шолја (flamingo)

1.400 ден

Нема на залиха