NewWave Stars – шолја, 0,3л, Virgo

Out of Stock

1.890 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 300 ml

Нема на залиха

SKU: 1016165818 Категории ,

Опис

Порцеланска шолја за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 300 ml

Колекцијата New Wave Caffe содржи и производи изработени од порцелан, а од нив најспецифична е линијата на шолји. На белата порцеланска основа се насликани хороскопските знаци со златни линии. Елегантно заоблената форма на чашите, ги прави да бидат единствено визуелно задоволство и магнет за очи.

NewWave Stars - шолја, 0,3л, Virgo

1.890 ден

Нема на залиха