Nostalgic – ротирачки украс со музичка кутија

-20% Off

2.232 ден

3 на залиха

SKU: 1486406303 Категорија

Опис

Nostalgic – ротирачки украс со музичка кутија во форма на снешко е шармантно украсно парче од обемниот божиќен свет на Villeroy & Boch. Како што веќе открива името, фигурите од оваа серија маѓепсуваат со вградената музичка кутија од која ќе ја слушнете популарната божиќна песна „Jingle Bells“. Оваа мала, ротирачка фигура на снешко е празник за очите и ушите со висококвалитетна музичка кутија.

Материјал на изработка: порцелан
Димензии: 9 x 9 x 17 см

Nostalgic – ротирачки украс со музичка кутија

2.232 ден

3 на залиха