Old Luxembourg – шолја за чај

1.090 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 200 ml

4 на залиха

SKU: 1023411270 Категории: ,

Description

Порцеланска шолја за чај. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 200 ml

Меките и нежни линии се соединуваат заедно со суптилните украси на брилијатно белиот порцелан, со цел да ја создадат колекцијата Old Luxembourg. Истата содржи производи кои се специфични по апсолутно стилскиот, безвременски елегантен изглед.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Old Luxembourg - шолја за чај

1.090 ден

4 на залиха