Petite Fleur – шолја за еспресо

Out of Stock

1.353 ден

Нема на залиха

Опис

Класично заоблените форми и разиграните цветни украси додаваат уникатен безвременски шарм на популарната колекција Petite Fleur. Уживајте со вашите сакани во оваа прекрасна новогодишна колекција и празничните моменти.

 

Капацитет: 100ml

Petite Fleur - шолја за еспресо

1.353 ден

Нема на залиха