Petite Fleur – шолја за кафе

Out of Stock

1.352 ден

Нема на залиха

Опис

Класично заоблените форми и разиграните цветни украси додаваат уникатен безвременски шарм на популарната колекција Petite Fleur. Уживајте со вашите сакани во оваа прекрасна новогодишна колекција и празничните моменти.

 

Капацитет: 200mL

Petite Fleur - шолја за кафе

1.352 ден

Нема на залиха