Romance Декоративен чаршаф

645 ден990 ден

Out of Stock
  • Материјал: 70% памук, 30% полиестер
  • Sе перe на 40 степени
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

  • Материјал: 70% памук, 30% полиестер
  • Sе перe на 40 степени

Дополнителни информации

Големина

20 cm x 160 cm, 20 cm x 96 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Romance Декоративен чаршаф

Select Options
Исчисти