Royal – чинија 29см

2.890 ден

  • Димензии: 29 cm

6 на залиха

Опис

Колекцијата Royal со својот безвременски дизајн е совршена придружба за секоја прилика. Оваа чинија за вечера може да се користи и за послужување овошје или колачи.

  • Димензии: 29 cm

Royal - чинија 29см

2.890 ден

6 на залиха