Royal – длабока чинија

2.690 ден

  • Димензии: 24 cm

6 на залиха

Description

Колекцијата Royal со својот безвременски дизајн е совршена придружба за секоја прилика. Оваа чинија може да се користи и за послужување на супи и чорби.

  • Димензии: 24 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Royal - длабока чинија

2.690 ден

6 на залиха