Colourful Spring – шолја за јајце

890 ден

Димензии: 14.5 x 11 cm

4 на залиха

SKU: 1486631950 Категории: , ,

Description

Шармантна чаша за јајца изработена од порцелан со дизајн сличен на пролет, идеален за дневна трпеза за појадок или неделен бранч.

Димензии: 14.5 x 11 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

nineteen + 15 =

Colourful Spring - шолја за јајце

890 ден

4 на залиха