Colourful Spring – шолја за јајце

890 ден

Димензии: 14.5 x 11 cm

1 на залиха

SKU: 1486631950 Категории , ,

Опис

Шармантна чаша за јајца изработена од порцелан со дизајн сличен на пролет, идеален за дневна трпеза за појадок или неделен бранч.

Димензии: 14.5 x 11 cm

Colourful Spring - шолја за јајце

890 ден

1 на залиха