Soup Passion – сад за сервирање на супа за 4 особи

5.890 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 32 cm x 26 cm x 10 cm
  • Капацитет: 2500 ml

2 на залиха

Description

Порцелански сад за сервирање и послужување на супа, наменета за 4 особи. Безбеден е за миење во машина за садови, за употреба во микробранова печка и за употреба во рерна.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 32 cm x 26 cm x 10 cm
Капацитет: 2500 ml

Како што самото име упатува, Soup Passion колекцијата е наменета за сите љубители на супи. Безвременскиот дизајн, инспирацијата од Азија, сестраноста и функционалноста се специфични за производите кои припаѓаат на колекцијата. Едноставно, ќе уживате во храната со семејството и пријателите секогаш кога ќе одлучите да правите вкусна супа.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Soup Passion - сад за сервирање на супа за 4 особи

5.890 ден

2 на залиха