Soup Passion – сет од 2 лажици за супа

1.390 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 14.5 cm

Нема на залиха

Description

Порцелански сет од 2 лажици наменети за супа. Безбедни се за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 14.5 cm

Како што самото име упатува, Soup Passion колекцијата е наменета за сите љубители на супи. Безвременскиот дизајн, инспирацијата од Азија, сестраноста и функционалноста се специфични за производите кои припаѓаат на колекцијата. Едноставно, ќе уживате во храната со семејството и пријателите секогаш кога ќе одлучите да правите вкусна супа.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Soup Passion - сет од 2 лажици за супа

1.390 ден

Нема на залиха