Toy’s Delight – шолјa, Santa & Angel

-20% Off

1.832 ден

9 на залиха

SKU: 1485859651 Категорија

Опис

Чаша со божиќен дезен за ладни и топли пијалоци
Ексклузивни божиќни парчиња што го будат нашето внатрешно дете: колекцијата Toy’s Delight од Villeroy & Boch содржи шармантни модели на играчки од Рудните Планини и е идеална за собирање или како подарок за најблиските. Идејата за божиќен подарок во премиум порцелан: шолјата Santa & Angel од колекцијата Toy’s Delight ги маѓепсува сетилата со своите атмосферски ефекти. Купете специјални предмети и уживајте во празничната сезона со стил.

Toy's Delight - шолјa, Santa & Angel

1.832 ден

9 на залиха