Toy’s Delight – тацна за шолја за кафе/чај

-20% Off

990 ден

2 на залиха

SKU: 1485851431 Категорија

Опис

Направете носталгична празнична атмосфера во вашиот дом со божикната колекција на Toy’s Delight. Садовите се украсени со разиграни мотиви во црвена, зелена и бела боја и не потсетуваат на спомените од детството.

Материјал на изработка: премиум порцелан
Дијаметар: 130 мм
Се мие и одржува рачно.

Toy’s Delight – тацна за шолја за кафе/чај

990 ден

2 на залиха