Toy’s Delight – украс/музичка кутија

Out of Stock

12.657 ден

Нема на залиха

SKU: 1485856885 Категорија

Опис

Направете носталгична празнична атмосфера во вашиот дом со колекцијата Christmassy Toy’s Delight. Садовите се украсени со разиграни мотиви во црвена, зелена и бела боја и ги враќаат спомените од детството. Во оваа елка е скриена музичка кутија. Мелодијата на „Оh Christmas tree“ ќе направи совршена празнична атмосфера во вашиот дом. Препуштете се на стилско уживање.

Toy’s Delight – украс/музичка кутија

12.657 ден

Нема на залиха