Toy’s Delight – овална чинија за сервирање (38x23cm)

-20% Off

4.936 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 38 cm x 23.5 cm

1 на залиха

Опис

Порцеланска овална чинија за сервирање, во божиќен дизајн. Се мие и одржува рачно, а безбедна е за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 38 cm x 23.5 cm

Колекцијата Toy’s Delight ќе ви помогне да создадете магична, носталгична, празнична и многу стилска атмосфера на вашата трпеза. Производите содржат дезени во црвени, зелени и бели нијанси, кои будат спомени од минатото. Комбинирајте ги производите и уживајте во магијата!

Toy’s Delight – овална чинија за сервирање (38x23cm)

4.936 ден

1 на залиха