Toy’s Delight – чинија за путер, црвена

-20% Off

1.307 ден

7 на залиха

Опис

Направете носталгична празнична атмосфера во вашиот дом со колекцијата Christmassy Toy’s Delight. Садовите од оваа колекција се украсени со разиграни мотиви во црвена, зелена и бела боја и ги враќаат спомените од детството. Додадете малку сјај на вашата празнична трпеза и уживајте во празничните моменти со вашите најблиски.

 

Дијаметар: 170 mm.
Материјал: премиум порцелан

Toy's Delight - чинија за путер, црвена

1.307 ден

7 на залиха