Toy’s Delight Royal Classic – сад за колачи на 3 нивоа

Out of Stock

7.643 ден

Опис

Направете носталгична празнична атмосфера во вашиот дом со колекцијата Christmassy Toy’s Delight. Садовите од оваа колекција се украсени со разиграни мотиви во црвена, зелена и бела боја и ги враќаат спомените од детството. Додадете малку сјај на вашата празнична трпеза и уживајте во празничните моменти со вашите најблиски.

 

Дијаметар: 295 mm

Toy's Delight Royal Classic - сад за колачи на 3 нивоа

7.643 ден

Нема на залиха