Toy’s Fantasy – чинија за сервирање

-20% Off

4.936 ден

1 на залиха

Опис

Колекцијата Toy’s Fantasy ги враќа убавите спомени од детството со своите парчиња во божиќни бои. Создава празнична атмосфера и е совршена декорација во вашиот дом, но и идеална за подарок.

 

Димензии: 35x23x3,5cm

Toy's Fantasy - чинија за сервирање

4.936 ден

1 на залиха