Vapiano – сет од 2 чинии за паста

1.890 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 26 cm x 21 cm

4 на залиха

Description

Порцелански сет од 2 чинии наменети за паста. Безбедни се за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 26 cm x 21 cm

Дизајнот на производите од колекцијата Vapiano е инспириран од силуетите создадени од песочните бури и ветрови. Чистиот и едноставен дизајн на белиот порцелан и даваат сензуален допир на секоја трпеза. Перфектни се и за секојдневна употреба.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Vapiano – сет од 2 чинии за паста

1.890 ден

4 на залиха