Vapiano – сет од 2 садови за салата

1.660 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 21 cm x 17 cm
  • Капацитет: 800 ml

4 на залиха

Description

Порцелански сет од 2 садови наменети за салата. Безбедни се за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 21 cm x 17 cm
Капацитет: 800 ml

Дизајнот на производите од колекцијата Vapiano е инспириран од силуетите создадени од песочните бури и ветрови. Чистиот и едноставен дизајн на белиот порцелан и даваат сензуален допир на секоја трпеза. Перфектни се и за секојдневна употреба.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Vapiano - сет од 2 садови за салата

1.660 ден

4 на залиха