Winter Glow – длабок сад

-20% Off

1.560 ден

8 на залиха

SKU: 1486711900 Категорија

Опис

Порцелански сад со зимски дезен
Празнични украси колку што може око: Колекцијата Winter Glow од лајк. од Villeroy & Boch создава пријатна, топла атмосфера во вашиот дом во студената сезона. Возбудливата интеракција на незастаклените површини во полираниот биски порцелан создава прекрасни контрасти и посебна хаптика. Со сјајна ефектна глазура која потсетува на снег и пенливи ледени кристали, Winter Glow може да се направи модерен и тренди. Трендовски предмет во популарниот грнчарски стил: чинијата Winter Glow ќе создаде стилска атмосфера во вашиот дом. Креирајте скандинавски зимски изгледи за вашиот дом сега.

Winter Glow - длабок сад

1.560 ден

8 на залиха