Artesano Lavender – шолја

1.790 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 380 ml

3 на залиха

SKU: 1041529651 Категорија:

Description

Порцеланска шолја за повеќе намени. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 380 ml

Колекцијата Artesano Lavender е инспирирана од шармот кој го носи југот на Франција, па така на порцеланската основа од колекцијата можат да се забележат дезени на диви рози и лаванда.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano Lavender – шолја

1.790 ден

3 на залиха