Artesano Lavender – шолја

Out of Stock

1.790 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 380 ml

Нема на залиха

SKU: 1041529651 Категорија

Опис

Порцеланска шолја за повеќе намени. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 380 ml

Колекцијата Artesano Lavender е инспирирана од шармот кој го носи југот на Франција, па така на порцеланската основа од колекцијата можат да се забележат дезени на диви рози и лаванда.

Artesano Lavender – шолја

1.790 ден

Нема на залиха