Artesano Original – лажици за сервирање на салата

1.890 ден

Out of Stock

Нема на залиха

Description

Дрвени лажици за сервирање и послужување на салата. Се одржуваат рачно.

Совршена изработка и богатство на емоции – Artesano Original колекцијата содржи производи со перфектна естетска комбинација на премиум порцеланот со разни природни материјали. Целата колекција има чист и јасно дефиниран дизајн. кој во целата едноставност имплицира неверојатна елеганција.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano Original - лажици за сервирање на салата

1.890 ден

Нема на залиха