Artesano Original – сад за салата (24 cm)

4.190 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 24 cm дијаметар
  • Капацитет: 3000 ml

2 на залиха

Description

Порцелански сад за сервирање на салата. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 24 cm дијаметар
Капацитет: 3000 ml

Совршена изработка и богатство на емоции – Artesano Original колекцијата содржи производи со перфектна естетска комбинација на премиум порцеланот со разни природни материјали. Целата колекција има чист и јасно дефиниран дизајн. кој во целата едноставност имплицира неверојатна елеганција.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano Original - сад за салата (24 cm)

4.190 ден

2 на залиха