Artesano Original – сад за шеќер

2.590 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан и плута
  • Капацитет: 300 ml

Нема на залиха

SKU: 1041300960 Категории: ,

Description

Порцелански сад за шеќер, со капак изработен од плута. Порцеланскиот дел е безбеден за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан и плута
Капацитет: 300 ml

Совршена изработка и богатство на емоции – Artesano Original колекцијата содржи производи со перфектна естетска комбинација на премиум порцеланот со разни природни материјали. Целата колекција има чист и јасно дефиниран дизајн. кој во целата едноставност имплицира неверојатна елеганција.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano Original – сад за шеќер

2.590 ден

Нема на залиха