Boston coloured – чаша за црвено вино, сина боја

1.430 ден

8 на залиха

SKU: 1173090021 Категории , ,

Опис

Впечатливиот дизајн, висококвалитетно кристално стакло ги прават обоените чаши од колекцијата Boston Colored совршени за секојдвевна употреба и во свечените прилики.  Послужете трпезни вина и светло црвени вина со стил со оваа чаша за црвено вино во сина боја. Уживајте во црвено вино со одбрани, прекрасни чаши.

Материјал: кристално стакло
Дијаметар: прибл. 88 мм
Волумен: прибл. 200 мл
Боја: Сина

Boston coloured - чаша за црвено вино, сина боја

1.430 ден

8 на залиха