Chateau Septfontaines – длабока чинија 29/14cm

Out of Stock

6.290 ден

Нема на залиха

SKU: 1046612701 Категории , ,

Опис

Château Septfontaines импресионира со својот уникатен текстуриран релјеф, комбинација од сјајни и мат завршни облоги и фини детали од 20 каратно злато. Импресионирајте ги гостите со специјална елегантна вечера – со длабоката чинија Chateau Septfontaines. Истражете ја комбинацијата на прекрасен релјеф со текстура и најдобро златно филе.

Материјал: премиум порцелан
Димензии: 29см
Безбедно да се мие во машина за садови
Не се користи во микробранова печка

Chateau Septfontaines - длабока чинија 29/14cm

6.290 ден

Нема на залиха