Spring Awakening – чинија за јајца

3.790 ден

Out of Stock

Дијаметар: 20 cm

Нема на залиха

SKU: 1486383593 Категории: , ,

Description

Чинија за јајца „Пролетно будење“ со млечно бел порцелан украсен со пролетни цвеќиња како што се нарциси, маргаритки и лалиња во живописни, радосни бои.

Дијаметар: 20 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Spring Awakening - чинија за јајца

3.790 ден

Нема на залиха