Colourful Spring – везен подметач

830 ден

  • Материјал на изработка: Памук / Полиестер
  • Димензија: 32 cm x 48 cm

6 на залиха

SKU: 1486636120 Категории: , ,

Description

  • Материјал на изработка: Памук / Полиестер
  • Димензија: 32 cm x 48 cm

Почетокот на пролетта се проследува со расцутени снежни капки и будење на пеперутки, чии шарени крилја се како уметнички дела од мајка природа. Тие се појавуваат на нашите маси благодарение на украсите на садовите од колекцијата „Colourful Spring“ кои ја покануваат пролетта спокојство во која било трпезарија.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Colourful Spring – везен подметач

830 ден

6 на залиха