Colourful Spring – кутија

3.582 ден

1 на залиха

SKU: 1486634556 Категории ,

Опис

Кокичињата се првите гласници на пролетта. Дочекајте ја пролетта во вашиот дом со нежни цвеќиња и шарени пеперутки од колекцијата Colourful Spring. Малата тегла со фигура на пеперутка од Colourful Spring е токму она за чување бисквити, слатки и друго. Благодарение на силиконскиот прстен, теглата совршено се затвора и содржината останува свежа подолго време. Нека вашиот дом процвета.

Материјал: Премиум порцелан
Дијаметар: прибл. 110 мм
Волумен: прибл. 540 мл
Боја: Зелена
Да не се користи во машина за миење садови
Да не се користи во микробранова печка

Colourful Spring - кутија

3.582 ден

1 на залиха