Darwen Чаршаф

1.690 ден9.900 ден

  • Димензии: 35cm х 100cm; 45cm х 140cm; 150cm х 250cm
  • Материјал: 100% полиестер
  • Боја: магловите зелена
  • Се пере на 30 степени
  • Лесно се комбинира
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

  • Димензии: 35cm х 100cm; 45cm х 140cm; 150cm х 250cm
  • Материјал: 100% полиестер
  • Боја: магловите зелена
  • Се пере на 30 степени
  • Лесно се комбинира

Дополнителни информации

Големина

150 cm x 250 cm, 35 cm x 100 cm, 45 cm x 140 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Darwen Чаршаф

Select Options
Исчисти